Get Your Guide to platforma, która oferuje dostęp do szerokiego wachlarza usług turystycznych w Paryżu i okolicach.  Nawet jeśli sami organizujecie sobie wyjazd, możecie skorzystać z wielu wycieczek oferowanych na miejscu, rejsów Sekwaną, wstępów do atrakcji czy muzeów. Wiele z nich sprzedawane jest w pakietach. Oferty często się zmieniają i jest ich na prawdę cała masa więc cieżko cokolwiek sugerować bo zaraz może stać się nieaktualne. Ale jedno jest pewne – gdy zamierzamy zwiedzić jakąś atrakcję warto zerknąć czy nie ma tu ciekawych rozwiązań.

Poniżej znajdziecie link do Get Your Guide, z już wyfiltrowanym Paryżem. Warto dodać, że ta platforma oferuje atrakcje również w innych miastach europejskich. Po lewej stronie ekranu można ograniczyć wybór do daty, określonej kategorii a także języka – co istotne w przypadku wycieczek. Po wyszukaniu atrakcji w szczegółach mamy opis oferty wraz ze sposobem odebrania zakupu.

W kontekście muzeów, czy niektórych atrakcji warto porównać ceny z tymi, które są oferowane bezpośrednio przez placówki jaka jest różnica i rzeczywiście propozycja jest to warta uwagi.  Można dokonać porównania z cenami podanymi na stronie internetowej muzeów czy obiektów. Zaletą w przypadku GetYourGuide jest fakt, że z reguły z takim biletem nie musimy stać w kolejkach. No i wszystkie informacje na portalu są w wielu językach w tym w polskim.

Aby nie drukować karnetów, można zainstalować aplikację mobilna na telefonie i okazać wersję elektroniczną rezerwacji.

Czy ktoś z Was korzystał z zakupu za pośrednictwem tego portalu?

 

Newsletter

Dołącz do subsktybentów! Otrzymasz informacje o najnowszych artykułach i ciekawych wydarzeniach!  

Dziękuję za Twoje zainteresowanie! Otrzymałeś właśnie maila z prośbą o potwierdzenie subskrypcji !

Pin It on Pinterest