W dobie cyfrowych fotografii wydaje się, że ramki do zdjęć są już nie potrzebne. Zdjęcie można zrobić telefonem i zdalnie je wydrukować. Jeśli chce się je powiesić na ścianie czy tablicy korkowej to nie wymaga ona obramowania. Są jednak powody, dla których warto oprawić ulubione fotografie! Oto kilka z nich.

Wywołanie zdjęcia

By móc oprawić pamiątkowe fotografie należy je najpierw wydrukować. Zdawać by się mogło, że obecnie wszyscy robią i przechowują zdjęcia na telefonie. Jednak widać, że wywoływanie zdjęć powraca do łask i znów stało się popularne. Modę na wydrukowane zdjęcia rozpoczął powrót polaroidów. Wywołując zdjęcia mamy pewność, że zachowają się i nie znikną gdzieś w przestrzeni komputera. Dziś w internecie, na blogach podróżniczych można znaleźć wiele inspiracji na wykreowanie domowych galerii fotografii. Każdy ma okazję stworzyć swój własny, niepowtarzalny wernisaż! By zdjęcia nie uległy zniszczeniu trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. Standardowym, pocztówkowym wymiarem są ramki do zdjęć rozmiar 10×15.

Ochrona

Warto pamiętać, że zdjęcia pozostawione bez ramki szybko się zniszczą. Jeśli wiszą na ścianie naszego pokoju to niebawem prześwietli je słońce i zdjęcie zżółknie. Fotografia powieszona nad biurkiem może możemy przypadkowo pobrudzić lub podrzeć. Ramki do zdjęć pozwalają uniknąć wszystkich tego typu kłopotów. Każdą ramkę można odkurzyć i umyć. Szkło które ochrania fotografie zapobiega jej prześwietleniu i utracie intensywnej kolorystyki. Co więcej ramka odpowiednio dobrana do rozmiaru fotografii uchroni ją przed wszelkimi zgnieceniami i wygięciami. Twoja pamiątkowe zdjęcie w ramce o rozmiarze 10×15, czyli standardowej wielkości, pozostanie idealne na długi czas.

Estetyka

Wywołane zdjęcia to cenna pamiątka, która przywołuje dobre wspomnienia. Stworzenie takiej galerii przypominającej o wspaniałych chwilach to oryginalna dekoracja. Stylowe ramki do zdjęć pozwolą Ci uzyskać niepowtarzalny design i upiększą Twoje mieszkanie. Drukowanie zdjęć w pocztówkowym rozmiarze i umieszczenie ich w ramkach do zdjęć rozmiar 10×15 to idealny sposób na przyozdobienie pustych ścian. Stanie się ono przyjemniejsze i bardziej prywatne. Warto w ramkach umieścić zdjęcia najbliższych przyjaciół i rodziny. Nawet gdy nie zawsze macie dla siebie czas, wspólne fotografie będę przypominały o Waszej zażyłości. Jedną z wielu zalet ramek jest ich funkcjonalność. Oprawione zdjęcia można dowolnie zmieniać. Na Twojej ścianie nigdy nie zapanuje nuda!

Osobisty prezent

Ramka na zdjęcie o rozmiarze 10×15 to jedna z możliwości oprawienia pamiątkowej fotografii. Sklepy oferują oprawy o rożnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Jednak o wiele ciekawsze jest własnoręczne przygotowanie ramki. Podstawę takiej ramki można stworzyć samemu. Wystarczy zakupić cztery wąskie listewki i skleić je lub zbić małymi gwoźdźmi. Jeśli przewyższa to Twoje możliwości możesz kupić zwykłą ramkę do zdjęć i przystąpić do jej ozdabiania. Sposób i i wykonanie to indywidualna wizja każdego autora. Internet pełen jest rozmaitych inspiracji! Najważniejsze w całym tym procesie jest umieszczenie w takiej ramce osobistego zdjęcia. Możesz je powiesić na swojej ścianie lub podarować komuś w formie prezentu. Samodzielnie wykonany podarunek gwarantuje, że obdarowany będzie bardzo wdzięczny i doceni Twoje zaangażowanie.

Warto oprawiać zdjęcia!

Wywoływanie i oprawianie fotografii to cały proces, który wymaga czasu i uwagi. Jest to jednak zajęcia przyjemne, gdyż ozdobi nasze ściany i będzie trwałą pamiątką ważnych momentów. Ramki do zdjęć są istotne, ponieważ ochraniają wywołane fotografie. Same w sobie stanowią dekorację i dodają zdjęciom nowej energii. Ramki na zdjęcia o rozmiarze 10×15 pozwalają na tworzenie spójnych kompozycji, tak by nadały Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter. Zdjęcia ze ślubów, chrzcin, komunii, urodzin czy wakacji to wyjątkowo cenne pamiątki, dlatego warto o nie zadbać i pilnować by nie uległy zniszczeniu. Ramki do zdjęć to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą wypełnić swoje ściany pięknymi fotografiami.

Artykuł sponsorowany