Miłośnicy Paryża mogli wyczekiwać kolejnego numeru. Oczywiście znalazł się też na moim biurku. W tym numerze ciekawe sylwetki osób ze świata mody i designu, między innymi bardzo interesujacy wywiad Olivierem Polge, twórcą francuskich kompozycyji zapachowych marki Chanel. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak wygląda praca perfumiarza to coś dla Was.

„Praktyczna Alchemia” wywiad z Oliverem Polge w L’Officiel Polska

Marta Orzeszyna, autorka książki o Antoine Cierplikowskim  „Król fryzjerów, fryzjer królów” podzieliła się z nami historią znanego, paryskiego domu towarowego „La Bon Marche”, który wprowadził pionerskie rozwiązania dotyczące mechanizmów sprzedaży i opieki nad personelem. Pisałam już kiedyś o nim na blogu, ale tekst Marty Orzeszyny jest dużo bardziej wyczerpujący. Polecam!

Tekst Marty Orzeszyny w L’Officiel Polska

Z kolei miłośnicy Maffashion, mogą spotkać się autorka bloga w ciekawym wywiadzie jaki udzieliła Magdzie Mołek. O drodze do popularności i pracy blogerki.

Jak zwykle pięknie wydany magazyn, kusi okładką i pięknymi zdjęciami – trochę paryskiego szyku warte swojej ceny. Jak dla mnie oczywiście!