Jakiś czas temu na łamach bloga pisałam o niezwykle subtelnej, kobiecej i bardzo paryskiej książce Magdaleny Leszner – Skrzecz pod tytułem: „Paryski świt”. Miałam też przyjemność przeprowadzić wywiad z autorką.

Dzisiaj natomiast jest mi niezmiernie miło poinformować Was,  że „O północy w Paryżu” jest jednym z patronówe3e0b3ac37084dd9fea3a23bfdd22934_1 medialnych szczególnego wydarzenia jakim jest wieczór z Magdaleną organizowany przez Galerię Prime Art-tegorocznego laureat konkursu „Młodzi w Łodzi” wraz z Akademickim Ośrodkiem Inicjatyw Artystycznych

18 listopada 2016 o godzinie 18:00 w AOIA w Łodzi przy ulicy Zachodniej 54, odbędzie się wernisaż fotografii „Paryski Świat” oraz spotkanie z autorką „Paryskiego Świtu” Magdaleną Leszner-Skrzecz.

Podczas wieczoru będziemy mogli nie tylko posłuchać o kulisach powstania książki, która już spotkała się z ciepłym przyjęciem czytelników, ale również obejrzeć niezwykłe miejsca tego cudownego miasta uwiecznione na fotografiach autorki. A jaki jest Paryż? Nostalgiczny, poetycki, twórczy, pełen historii i wspomnień. Fotografie utrzymane w sepii oddają klimat książki, a francuska atmosfera towarzyszyć będzie listopadowemu wieczorowi do późnych godzin.

Magdalena Leszner - Skrzecz

Magdalena Leszner – Skrzecz

Magdalena Leszner-Skrzecz jest artystyczną duszą, która od kilkunastu lat zajmuje się sztuką w różnych jej aspektach. Felietonistka, dziennikarka, malarka. Żyjąc pomiędzy Polską a Francją stworzyła markę Code de femme,  gdzie tworzy zarówno teksty literackie jak i prace plastyczne.

Oprócz „O północy w Paryzu” patronat medialny nad wydarzeniem objęły znane i cenione media oraz firmy:

Wydawnictwo Novae Res, Świat Elit, Imperium Kobiet, Moda w Polsce, Agencja 8Bteam, Kobbieciarnia.pl, Damosfera, Feszyn.com, Planeta Kobiet, Essentia, Przepisy na Widelcu, Łódź jest kulturą, Kiwiportal, Młodzi w Łodzi