Chciałabym Was zainteresować pracą artystki Magdaleny Leszner Skrzecz.  Magda gościła już na łamach bloga – ale głównie jako pisarka, autorka książki „Paryski świt”. Od dziecka związana z Paryżem, uwielbia wracać do tego tematu w swojej twórczości.

Tym razem chciałam Wam pokazać jej artystyczną i romantyczną duszę, którą odkrywa nam na swoich fotografiach.

Fotografuje swój Paryż. Jak sama mówi, jest on magiczny i momentami kochliwy. Na fotografiach starała się pokazać znane i te mniej znane ulice, skwery, zabytki. Nie zawsze wprost mówi, co na nich jest. Niekiedy długo trzeba się zastanawiać, co chciała pokazać i gdzie odnaleźć to miejsce. Każde ze zdjęć ma być nie tylko odzwierciedleniem rzeczywistości, ale dodatkowo przybliżyć historię i duszę tych zakątków.

Fotografie utrzymane są w sepii, co nadaje im nieco innego charakteru.

Specjalnie dla Was wszystkie można nabyć w butiku on line, gdzie w zależności od potrzeby możecie wybrać rozmiar fotografii. Każda z nich jest podpisana. Do każdej dołączony jest certyfikat oryginalności i wysyłany jest w pięknie przygotowanej paczce, by już samo otwieranie przenosiło odbiorcę przesyłki w paryski świat.

A dla każdej osoby, która rozszyfruje przynajmniej jeden obiekt lub miejsce ze zdjęć Magdy i prześle tą informację na maila codedefemme@gmail.com oraz dodatkowo zalajkuje jej funpage https://www.facebook.com/codedefemme/  czeka kod na 30% zniżki na dowolnie wybraną fotografię lub grafikę artystki. Wszystkie pracy Magdy znajdziecie  TUTAJ

Zbliża się dzień kobiet, niedługo dzień matki. Może to pomysł na ciekawy, oryginalny prezent?