W Paryżu znajdują się trzy lotniska, na których potencjalnie możecie wylądować. Dokłanie pisałam o nich we wpisie „Podróż samolotem do Paryża”. Najwięcej za dojazd do Paryża zapłacimy przybywając na lotnsko Beauvais. Dotarcie do miasta środkami transportu publicznego to minimum 17 EUR. Beauvais jest bardzo często wybierane przed podróżujących ponieważ obsługuje tanie linie lotnicze i możana znacznie zaoszczędzić na bilecie.

W tym roku i ja postanowiłam skorzystać z lotu Ryanerem do Paryża. Organizując swoją podróż natknęłam się w sieci na polską firmę, która świadczy usługi dojazu z Lotniska Beauvais. Zamiast 17 EUR płacimy tylko 13 EUR. Jeśli życzymy sobie dojazd pod drzwi koszt wynosi 20 EUR za osobę.

Na stronie www.dojazddoparyza.pl znalazłam kontakt mailowy do firmy. Podałam rejs i godzinę przylotu, ilosc osób. Otrzymałam zwrotną informację z potwierdzeniem oraz kontakt do kierowcy. Na miejscu tuż po wyladowaniu otrzymałam SMS ze szczegółową informacją gdzie powinnam się kierować aby znaleźć samochód. Podobnie było w powrotną stronę. Dzień przed odlotem zadzwonił do mnie jeszcze kierowca i potwierdziliśmy dokładnie termin i miejsce odbioru. Sprawnie i miło.

 

Wszytkie zalety:

 

  • Tani transport
  • Wygoda – ośmioosobowy, wygodny samochód, kierowca pomaga z bagażami
  • Bardzo miła atmosfera – kierowca bardzo chętnie i miło odpowiada na pytania, doradzi, zdradzi kilka ciekawostek
  • Oszczędność czasu
  • Obsługa w jezyku polskim – firma prowadzona jest przez naszych rodaków, którzy wiele lat temu przeprowadzili sie Paryża i wpadli na pomysł prowadzenia takiego biznesu.
  • Ladne widoki za oknem cool

Firma oferuje również transport z pozostałych lotnisk, a także komuniakcję z Disneylandem. Można się dodatkowo umówić na nocne zwiedzanie Paryża. Szczegóły znajdziecie na stronie dojazddoparyza.pl

Serdecznie polecam, to był mój najbardziej komfortowy transport z i na lotnisko ze wszytkich moich dotychczasowych podróży! Jeśli zechcecie skorzystać pamiętajcie tylko aby z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować przejazd – dzień przed może być już za późno…

close

Pasjonuje Cię SZTUKA, MODA, PARYŻ?
Koniecznie zamów NEWSLETTER !
Otrzymasz informacje o nowych, ciekawych artykułach!

We don’t spam! Read our privacypolityka for more info.