Nowy Rok to często nowe plany.  Może związane z wizytą w ciekawych miejscach? Jeśli tak, to mam dla Was interesujące wsparcie w organizacji wyjazdu, na które niedawno natknęłam się internecie. Mowa o Musement https://www.musement.com/pl/ To włoska platforma, która otworzyła swoje zasoby dla polskich klientów. Kojarzycie GetYourGuide? Do tej pory korzystałam jedynie z tej strony rezerwując atrakcje w różnych miastach, które zwiedzałam. Początkowo wydawało mi się, że Musement to analogiczny portal – ale przy głębszej eksploracji strony okazało się, że ma on trochę więcej do zaoferowania i postanowiłam się z Wami podzielić swoimi spostrzeżeniami.

A już mówię co mnie w ofercie Musement pozytywnie zaskoczyło, w stosunku do GetYourGuide:

Kategorie

Strona umożliwia filtrowanie po dość szczegółowych kategoriach i podkategoriach, co znacznie ułatwia dotarcie do interesujących nas atrakcji. Na ekranie poniżej widać część opcji do wyboru.

Opisy muzeów

Przy oferowanych muzeach znajdziemy opis – skrótowe informacje o kolekcji czy historii miejsca. To pozwala rozenzać się już z poziomu samego portalu, które obiekty mogą nas inetersować.

Informacje o zniżkach, dostępności

Dodatkowo już tutaj, bez konieczności wchodzenia na stronę atrakcji, możemy się dowiedzieć komu i jakie zniżki przysługują na wstęp do muzeów lub komu przysługuje wstęp wolny.
Zorientowałam się również, że znajdują się inforamcje o czasowej niedpostępności czy reorganizacji atrakcji. Obecnie w przypadku Luwru to na przykład czasowe przeniesienie „Mona Lisy” do innej sali.

Bilety na wystawy czasowe lub aktualne atrakcje

Co ciekawe, znajdziemy też oferty na wydarzenia czasowe. Konkretne wystawy, koncerty, przedstwienia. Możemy więc z poziomu portalu zorientować się co w danym miejscu jest właśnie warte naszej uwagi.

 

Podobnie jak w przypadku GetYourGuide do dyspozycji mamy aplikację na telefon, w której możemy przechowywać bilety bez konieczności wydruku.

Jeśli chodzi o ceny, dostawca przy wielu atrakcjach gwarantuje najniższą – co ma oznaczać, że nie znajdzie się lepszej propozycji u operatora konkretnej atrakcji turystycznej na innych portalach. Do przetestowania! Gdy tylko nadarzy się taka okazja, skorzystam z którejś z ofert  i dam znać!  Jeśli natomiast ktoś z Was miał już okazję i ma już swoje spostrzeżenia – zapraszam do komentarzy!

Newsletter

Dołącz do grona subskrybentów!

Dziękuję za Twoje zainteresowanie! Otrzymałeś właśnie maila z prośbą o potwierdzenie subskrypcji !