Polityka Ochrony Danych Osobowych (RODO) dla Sklepu Cyfrowego

1. Wprowadzenie
1.1. Niniejsza Polityka Ochrony Danych Osobowych opisuje zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych klientów sklepu internetowego “O północy w Paryżu”, zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

2. Administrator Danych
2.1. Administratorem danych osobowych jest Picture by Silvia,Sylwia Kołowacik z siedzibą w Rouen, 45 rue de Malherbe, SIRET 91062534200027 VAT EU FR 48 910625342

2.2. Kontakt w sprawie danych osobowych jest możliwy pod adresem admin@opolnocywparyzu.pl.

3. Zakres i Cel Przetwarzania Danych
3.1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, dane kontaktowe, adres do faktury, informacje o płatnościach.
3.2. Dane są przetwarzane w celu realizacji umowy sprzedaży, obsługi płatności, obsługi konta klienta oraz działań marketingowych, o ile klient wyraził na to zgodę.

4. Podstawa Prawna Przetwarzania Danych
4.1. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody udzielonej przez klienta oraz jest niezbędne do wykonania umowy sprzedaży.

5. Odbiorcy Danych
5.1. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. firmom kurierskim, dostawcom usług płatniczych, podmiotom świadczącym usługi IT.

6. Okres Przechowywania Danych
6.1. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

7. Prawa Podmiotów Danych
7.1. Klient ma prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu.
7.2. Klient ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

8. Zabezpieczenie Danych
8.1. Sklep stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych, aby zapobiec ich nieuprawnionemu dostępowi lub ich utracie.

9. Zmiany w Polityce Ochrony Danych
9.1. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Ochrony Danych. Aktualna wersja polityki jest zawsze dostępna na stronie sklepu.

10. Kontakt w sprawie Ochrony Danych
10.1. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące przetwarzania danych osobowych prosimy kierować do admin@opolnocywparyzu.pl

Pasjonuje Cię Paryż, Francja i sztuka?

Zapisz się na Newsletter, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych artykułach i moich publikacjach. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Polityka prywatności