Przyszła wiosna, a wraz z nią ochota by wyjechać gdzieś poza miasto. W dodatku niedawno temu mieliśmy Dzień Kobiet. Może nie było okazji aby odpowiednio docenić swoją drugą połówkę. Może nie mieliście pomysłu gdzie się wybrać. Spróbujemy Wam podpowiedzieć.

Romantyczny weekend w spa

Jedną z najlepszych form miłego spędzenia czasu we dwoje jest weekend dla dwojga w spa. Niezwykłe zabiegi pomagające odprężyć się, a przy okazji poprawić urodę ucieszą na pewno każdą panią i (chyba) każdego pana też. Są na mapie Polski miejsca, gdzie można zamówić nawet zabiegi spa z użyciem wina. Brzmi może nieco egzotycznie ale na pewno warto spróbować. Zabiegi takie oferuje na przykład jeden z hoteli na Dolnym Śląsku obok którego znajduje się piękna winnica polska.

Oczywiście dobre wino powinno być nie tylko w salonie masażu ale także w restauracji przy wykwintnej kolacji. Poszukajcie miejsca, gdzie serwowane są świetne potrawy przygotowane przez dobrych kucharzy, którzy doskonale wiedzą jak co przygotować i przyprawić, aby smakowało wyśmienicie.

Romantyczne zabiegi spa – na co można liczyć?

Goście luksusowych hoteli oferujących zabiegi spa dla dwojga mogą skorzystać na przykład z hotelowych basenów z przeciwprądami. Oprócz tego bywają też atrakcje typu jacuzzi lub sauna. Hydromasaż z ukochaną osobą blisko siebie daje poczucie jeszcze większego relaksu i chciałoby się aby taka chwila trwała jak najdłużej.

Luksusowe spa to także różnego rodzaju kompleksowe zabiegi na ciało wspomagające głębokie oczyszczanie i odżywienie skóry. Maski i okłady nie tylko na twarz ale całe ciało sprawią, że poczujecie się młodsi i piękniejsi. A któraż kobieta właśnie o czymś takim nie marzy! Niektóre rytuały zaczerpnięte są z egzotycznych krajów orientu lub dalekiej Azji.

A jeśli nie jesteście zwolennikami takich okładów i masaży to może spodoba się Wam wizyta w saunie. Najlepiej przeszklonej, tak aby siedząc w cieplutkim pomieszczeniu móc jednocześnie podziwiać budzącą się wiosnę.

Warto też wybrać miejsce, gdzie będzie można przejść się we dwoje na spacer. Daleko od hałasu wielkich miast. Na przykład wśród zielonych winnych krzewów.

Pasjonuje Cię Paryż, Francja i sztuka?

Zapisz się na Newsletter, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji o nowych artykułach i moich publikacjach. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Polityka prywatności