Wszyscy uwielbiamy odwiedzać i odkrywać stolice. Są duże, ekscytujące i czujemy, że reprezentują swój kraj. Sprawdź naszą listę popularnych stolic, które skradną Twoje serce i które warto odwiedzić.

Praga, Republika Czeska

Ta stolica zdecydowanie zasługuje na wizytę, więc jeśli nie ma jej jeszcze na Twojej liście obowiązkowych miejsc do odwiedzenia, to musisz ją teraz dodać. Wycieczka do Pragi byłaby tania i wesoła, bo tutaj na pewno zaoszczędzilibyśmy pieniądze, bo to jedna z najtańszych stolic w Europie. Praga ma fascynującą architekturę, a Zamek Praski jest uznawany przez Księgę Rekordów Guinnessa za największy kompleks zamkowy na świecie, zajmujący imponujące 70 000 metrów kwadratowych. W mieście odbywają się również imprezy przez cały rok i jest to bardzo popularne miejsce wśród festiwalowiczów. Praga ma wszystko, od festiwali lodów i festiwali serników po festiwale minibrowarów, a nawet festiwal wegetariański. Naplavka, praski deptak nad rzeką, ożywa w miesiącach letnich, przyciągając mnóstwo festiwali i innych wydarzeń na żywo. Odwiedź: ​​http://sprawnefirmy.pl/category/turystyka-i-hotelarstwo/.

Budapeszt, Węgry

Budapeszt to niezwykle tanie miasto. Wszystko, od jedzenia, przez zakwaterowanie, po loty, jest rozsądne i niedrogie. Miasto szczyci się piękną panoramą i niesamowitym życiem nocnym. Z historią sięgającą czasów rzymskich Budapeszt zawiera wiele relaksujących kąpieli termalnych. Kąpiele termalne są powszechnym miejscem w tym przyjaznym turystom mieście, a wielu twierdzi, że mają one zarówno właściwości relaksacyjne, jak i lecznicze. Skorzystaj z okazji, aby wykąpać się w łaźniach Széchenyi, Gellért lub Király.

Berlin, Niemcy

Berlin ma wszystko. To jest piękne, wspaniałe i ekscytujące. Jeśli uważasz się za maniaka historii, Berlin musi być Twoim następnym celem na wakacje. To miasto doświadczyło wielu historycznych zmian i ma wyjątkową historię. Berlin ma jedne z najpiękniejszych i najbardziej imponujących zabytków i zabytków, jakie kiedykolwiek zobaczysz. Brama Bradenburska, katedra berlińska, galeria po stronie wschodniej i mur berliński to tylko niektóre z niesamowitych zabytków miasta. Berlin ma ogromne, aktywne i szalone życie nocne, więc nie będziesz się nudzić wieczorem. Miasto z pewnością Cię zaintryguje, więc nie spiesz się i odwiedź je jak najszybciej.

Artykuł partnera

Pasjonuje Cię Paryż, Francja i sztuka?

Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach!

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.