Czy mieliście okazję obejrzeć film “O północy w Paryżu”? Ta strona pozwoli Wam zatopić się w Paryżu przepełnionym sztuką i przenieść w czasie niczym bohater tego filmu. Zapraszam w podróż!

Nazywam się Sylwia Kołowacik.

Mieszkam we Francji, w Rouen, w regionie Normandia.

Rouen, to cudowne miasto ze średniowicznym klimatem położone w Normandii. Kolebka impresjonizmu. Do Paryża stąd blisko, więc jestem stałym gościem!

Od niepamiętnych czasów interesuję się sztuką. Każdą wolną chwilę spędzam na studiowaniu życia artystów i ich twórczości, odkrywaniu francuskich muzeów sztuki oraz miejsc, w których przebywali i tworzyli malarze.

Ukończyłam grafikę, zajmuję się animacją, ilustracją cyfrową oraz grafiką i w tym kierunku realizuję się zawodowo. Resztę czasu poświęcam na wspomnianą pasję. Moim marzeniem jest połączyć te dwie działalności.

Zapraszam do wspólnej podróży, śledzenia moich profili społecznościowych oraz zaglądania na tę stronę, którą prowadzę od ponad 10 lat, i która była jedną z pierwszych stron poświęconych sztuce w polskiej przestrzeni internetowej.

Współpraca

Jestem chętna do podejmowania interesujących współprac z instytucjami kultury, wydawnictwami, oraganiztorami wydarzeń kulturalnych. Mój adres do kontaktu to admin@opolnocywparyzu.pl