Z wielką przyjemnością pragnę wszystkich zawiadomić, że po okresie przygotowań, których głównym przeciwnikiem był czas – udało mi się uruchomić Sklep internetowy Paris Bazaar.

Bazaar – ponieważ mam nadzieję, że  z biegiem czasu będzie tam przybywało asortymentu i wizyta w sklepie będzie dla Was miłą przechadzką. Kramy czy bazary kojarzą mi się z magicznymi miejscami, w których nie rzadko można kupić wyjątkowe rzeczy. I to skojarzenie przyświeca też Paris Bazaar. Rzeczy, które tam znajdziecie mają mieć duszę – bo ktoś nad nimi spędził trochę czasu, bo są stworzone z pasją.

Uwaga! Wszyscy Ci, którzy zaprenumerują Newsletter O Północy w Paryżu otrzymają drogą mailową kod uprawniający do zakupów z 10% zniżką.

logo6

Na chwilę obecną w sklepie znajdziecie głównie ręcznie wykonaną biżuterię. Czas jest przedświąteczny, może to dobry pomysł na prezent? Serdecznie zapraszam.

img_0680

Jeśli kiedyś byliście w stolicy Francji to może mieliście okazję zobaczyć rozstawione wzdłuż Sekwany kramy z rozmaitościami. Poczujcie się więc jak w takim miejscu.